АртБуд Україна

Теплиці

Наші менеджери проконсультують Вас і допоможуть купити теплицю, що відповідає всім Вашим вимогам. Крім того, ми маємо досвідчених, кваліфікованих співробітників, які в зручне для Вас час виконають монтаж теплиці і її опалення. Таким чином ми реалізуємо готові теплиці з полікарбонату. У нас завжди в продажу різні теплиці і парники.

Вам не потрібно бути фахівцем, для того щоб подати до власного столу екологічно чисті овочі, вирощені власними руками. Для цього наші фахівці розробили і впровадили у виробництво серію каркасних теплиць з оцинкованого профілю.

Так само ми виготовляємо теплиці з оцинкованої сталевої труби профіль 30 * 30 мм товщина, вона забезпечує конструкції відповідної жорсткістю і стійкість. А матірал забезпечує довговічність конструкції. Теплиці комплектуються вікнами і полікарбонатом за бажанням замовника.

Кращі теплиці України – только в АртБуд Україна!

ТЕПЛИЦІ ПО ВАШИМ РОЗМІРАМИ

Наша Компанія займається виготовленням, продажем і монтажем теплиць із стільникового полікарбонату, дачних теплиць, зимових садів, павільйонів для басейну, навісів для автомобілів і інших сучасних металоконструкцій з полікарбонату.

Ми виготовимо для Вас будь-яку каркасну теплицю під полікарбонат та здійснимо її монтаж. Наші фахівці підберуть модель теплиці, максимально відповідну вашим цілям і з урахуванням всіх ваших потреб і побажань.

На сьогоднішній день ми виготовляємо теплиці з оцинкованої труби 1,5 мм завтовшки. Що существеннно увеклічівает термін служби Вашої теплиці в порівнянні з іншими аналогами, а так само така конструкція не привертає уваги любителів дорогоцінних металів. Профіль труби квадратний, розмір 30 см на 30 см, товщина стінки 1,5 мм.

У своїх роботах ми використовуємо:

  • сучасні технології з проектування, розрахунку та будівництва теплиць
  • високоточні верстати і обладнання
  • тільки якісний стільниковий полікарбонат

На ринку України досить багато виробників і продавців теплиць. Конкуренція в цьому сегменті досить велика.

Ось переваги нашої Компанії перед конкурентами:

  • Ми безпосередні виробники теплиць, і наші клієнти отримують теплиці з перших рук, без додаткових накруток.
  • Наше виробництво дозволяє здійснити гнучкий підхід до кожного замовлення: розміри теплиці і її комплектація можуть змінюватися на прохання замовника.
  • Виготовлення в найкоротший термін.
  • Антикризові ціни на теплиці!

Суттєва перевага нашої теплиці полягає в тому, що ми використовуємо посилений каркас з профільованої труби, який витримує великі снігові навантаження, дозволяє, виготовить теплицю будь-якої конфігурації і форми.
Оцинкована труба не представляє інтерес для любителів дорогоцінних металів.
Оцинкована труба не піддається корозії!

Дачні теплиці, Теплиці садові. Виготовлення теплиць за індивідуальними розмірами.

Зв'яжіться з нами