АртБуд Україна

Сотовий полікарбонат

Компанія "Артбуд України" пропонує полікарбонат сотовий і монолітний виробництва Polygal (Ізраїль), На українському будівельному ринку все більше уваги приділяється новим матеріалам, які можна використовувати як замінник звичайного скла. Основні вимоги, що пред'являються до такого матеріалу - це міцність, довговічність, мала вага і простота монтажу. Матеріал, що ідеально відповідає цим вимогам - стільниковий полікарбонат.

Сотовий полікарбонат – представник твердих прозорих пластиків, міцність якого при малій вазі в 200 разів вище скла і в 8 разів – акрилових пластиків і ПВХ.

Багатопустотні полікарбонатні плити (сотовий полікарбонат) виробляють методом екструзії, що має на увазі розплавлення гранул, видавлювання цієї маси через особливу форму, яка визначає будову і конструкцію плити. Плита виходить двошаровою, з великою кількістю внутрішніх ребер жорсткості, орієнтованих у напрямку довжини плити. Повітря, що міститься в порожнинах між шарами плити із сотового полікарбонату, забезпечує її високі теплоізоляційні властивості, а ребра жорсткості – велику конструктивну міцність по відношенню до ваги – це є безумовною перевагою сотового полікарбонату. Постачальником вихідної сировини для виробництва плит є компанія BAYER (Німеччина).

Область застосування сотового полікарбонату:

Будівництво – створення світлопропусної покрівлі, арочних перекриттів, козирків, навісів, скління зимових садів, скління пішохідних переходів, спортивних споруд, захисне засклення, торгових центрів, АЗС, басейнів, заповнення офісних перегородок, шумозахисні екрани.

Реклама, дизайн – оформлення виставкових стендів, павільйонів, виготовлення зовнішньої світлової реклами, підвісних светорассеивающих стель.

Сільське господарство – матеріал для покриття теплиць, оранжерей, зимових садів. (Докладніше)

Переваги панелей полікарбонату:

 • відмінна ударна міцність;
 • морозостійкість (до -50C);
 • висока світлопроникність;
 • гнучкість в холодному стані;
 • низька теплопровідність;
 • простота обробки, монтажу;
 • довговічність (гарантія заводу-виготовлювача 10 років);
 • надзвичайна легкість;
 • панелі не ламаються під час свердління, різання;
 • вогнестійкість +120 C;
 • широка гама кольорів, розмірів плит.

Сотовий полікарбонат – структурні панелі товщиною від 4 до 35 мм. Розмір панелі: ширина – 2100 мм., Довжина (по стільниках) – 6000 і 12000 мм. Стандартні кольори: прозорий, білий (опал), синій, бірюза, бронза, зелений, сірий, червоний.
У будь-якому пластику, при дії ультрафіолетового випромінювання, відбувається руйнування зв’язків на молекулярному рівні. За короткий проміжок часу пластики втрачають пружність, в’язкість, твердість. UV-шар (шар ультрафіолетової захисту) служить для захисту пластиків від деструктуризации. На стільниковий полікарбонат UV-шар наноситься методом соекструзії і має товщину 20-45 мкм. Такого шару достатньо для того, щоб полікарбонатні панелі зберегли стійкість до атмосферних впливів і не втратили прозорість і ударостійкість протягом 10 років.

Сотовий полікарбонат в двісті разів міцніше скла та у вісім разів міцніше акрилу. Полікарбонатні панелі важать в шістнадцять разів менше ніж скло, і в три рази менше ніж акрил аналогічної товщини. Це дозволяє значно знизити витрати на транспортування і монтаж конструкцій.

Сотовий полікарбонатобладает високою светопропускающей здатністю, що створює в приміщеннях чудовий режим освітлення. При цьому блокується жорстке ультрафіолетове випромінювання, тим самим оздоблювальні матеріали та предмети інтер’єру захищаються від вигоряння.

Сотовий полікарбонат легко встановлюється за допомогою звичайних столярних інструментів.
Поставляються нами сполучні профілі та інші аксесуари дозволяють отримати ефективне скління з мінімальними витратами. Полікарбонатні панелі дають істотну економію енергії, що витрачається на опалення і кондиціонування.

* Полікарбонат сотовий і монолітний зі складу в Києві.
* Прямі поставки за ціною виробника.
* Індивідуальний підхід до замовника.
* Широка колірна гамма сотового і монолітного полікарбонату.
* Постійна наявність товару на складі, а також робота на замовлення.
* Комплектуючі для полікарбонату з алюмінію і пластика.

Зв'яжіться з нами