АртБуд Україна

Скловолоконний шифер

У нас Ви можете придбати шифер зі склопластику (скло волоконний шифер) різних кольорів і розмірів, як хвилястий з профілем 76/18 мм, так і повністю гладкий. Даний матеріал зберігатися, і транспортується в рулонах!

Склопластиковий шифер це – покрівельний хвилястий пластик, який виконаний на основі поліефірних смол і посилений нетканим скловолокном.

Формат рулонів:
Висота: 1,5 / 2,0 / 2,5 метра
Довжина: 10/20 метрів
Н = 1,5 х 10 м = 15 м2 Н = 1,5 х 20 м = 30 м2
Н = 2,0 х 10 м = 20 м2 Н = 2,0 х 20 м = 40 м2
Н = 2,5 х 10 м = 25 м2 Н = 2,5 х 20 м = 50 м2

Кольори: прозорий, бронза, зелений, блакитний, жовтий, опал, білий, бордовий, червоний.

Скло волоконний шифер це комбінований матеріал, його основні компоненти – скловолокно (як арматура) і термічно оброблений полімер, стійкий до ультрафіолетового (УФ) випромінювання. Хороше зчеплення скловолокна з полімерами і його висока міцність принесли склопластику всесвітню популярність в будівельних технологіях.

Висока термостійкість (-40 + 140 0С) і виняткові фізико-механічні властивості разом з довговічністю, легкістю і простотою обробки роблять склопластик відмінним матеріалом для багатоцільового використання. На сьогоднішній день це кращий пластиковий шифер.

Застосування: покрівля, світлові ліхтарі, вікна, навіси, козирки, веранди, теплиці, приямки, огорожі, паркани.

Склопластик вважається матеріалом з високою стійкістю проти граду. Головним чином завдяки термічному отвердению, яке забезпечує практично незмінні фізичні і механічні властивості в діапазоні температур від – 40 і до + 140 0С.

На стійкість склопластику проти граду звичайно впливає розмір градин, сила вітру і так же тип профілю. Хвилястий профіль більш гнучкий і стійкий в порівнянні з рівним матеріалом.
Сліди від граду, які можуть виглядати як білі цяточки і невеликі поверхневі павутини подібні тріщинки, не мають ніякого впливу на довговічність і стабільність матеріалу (дані з сертифіката ударостойкости, виданий інститутом ЕМПА).

Зв'яжіться з нами