АртБуд Україна

Навіси

Наша компанія забеспечуе повний спектр послуг з виготовлення металоконструкщй, від проведення вимірів до монтажу. Наші металоконструкції відрізняе досконanьна розробка проекту, висока якість використовуваних матеріалів і монтажних робіт.

Ми виготовляемо: навіси, козирки, теплиці, ворота відкатні, ворота розпашні, огорожі, хвіртки, накриття над приямками, світлові латарі, під yd види свстлопрозоро7 покрівлі, також можемо виготовити ковані елементи, як набірні (стандартн) так і по індивцtуальному замовленню.
Монтаж метanоконструкцій вимагае інженерних знань і досвіду. Вже на етапі проектування метanоконструкцій над об’ектом працюють наші кваліфіковані фахівці. Виробництво крупно бanочних конструкцій здйснюеться на виробничих потужностях компаніі. Дanі узлове складання і зварювання виконуеться монтажними бригадами і іншими кваліфікованими фахівцями. Дрібні конструкцію можуть виготовлятися безпосередньо за м сцем монтажу.
Маючи серйозну технологічну базу, ми здійснюемо прсектування метanоконструкцій і розробку креслень, виготовляемо yd необхідні детanі, виконуемо yd роГюти по монтажу. Виконуемо роботи по індивVдуальних кресленнях замовника, будь-якоі складності. Виготовляемо грати, огорожу (балконні, сходові), метanеві каркаси, метanеві ворота і огорожі, теплиці – усе це Bu можете замовити у нас.
У список споруд (метanоконструкцп), npu будівництві яких використовують свстло прозорі пластики, входять: навси, козирки, ангари, зенітні латарі промислових будівель, торгових підприемств, автосервк;и і так дanі.
МеталокоНструкцы – це один з найважливіших елементів, використовуваний при монтажі і будlвництві цивільних і промислових об’ектів. Проектування і виготовлення металоконструкц й- основний етап при будівництві будівель і споруд. еони виконують дуже важливу несущу та конструктивну функцв. – .
МИ ГАРАНТУЕМО ВИСОКУ ЯІQСТЬ І НАДІЙНІСТ6 НАШОЇ РО60ТИ! ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ! 

Зв'яжіться з нами