АртБуд Україна

Натяжна стеля і її установка

Основою натяжної стелі служить плівка ПВХ – водонепроникна, екологічно безпечна, стійка до дії ультрафіолету, яка зберігає свої властивості від -5 до +50 С.

Монтаж натяжної стелі ділитися на кілька етапів:

  • закріплення профілю по заданому периметру;
  •  підготовка електричної частини;
  •  розігрів плівки і заправка її в профіль;
  • установка освітлювальних приладів;
  • монтаж маскувальною вставки або багета (за бажанням замовника).

За часом установка займає від кількох годин до повного робочого дня в залежності від складності конструкції натяжної стелі і кількості освітлення.
При цьому винос меблів або ретельна підготовка поверхні стелі необов’язкові.

Зазвичай в арсеналі зморщок є каталог квітів і фактур натяжних полотен, фото наших робіт і дизайн стель, а також договору, якщо ви вирішите замовити стелю на місці. При замовленні натяжної стелі передоплата становить не менше 50%, решта суми виплачується після монтажу. Термін виконання замовлення 3-5 робочих днів (в залежності від завантаженості виробництва).

 

Вибір освітлення для натяжних стель:
У натяжна стеля можна монтувати люстри абсолютно будь-якого зразка, враховуючи лише те, що освітлення рекомендується надсилаються вниз. При монтажі люстри натяжна стеля опускається на висоту монтажного профілю (2-3 см). З вбудованими світильниками інший підхід. Потужність галогенною лампи не повинна перевищувати 35 ват, а розжарювання 40 ват. Під розжарювання потрібно від 6 до 12 см висоти стелі, під галогенку 4 см., Під енергозберігаючу тільки 3-4 см.
Всі основні переваги у енергозберігаючих ламп. Крім того, бажано, щоб у лампи було тил напилення, так як світло лампи не повинен висвітлювати внутрішній стельовий простір.

Виклик фахівця для виміру: +38 066 439 1032

В межах міста завмер здійснюється безкоштовно.

Зв'яжіться з нами