АртБуд Україна

Машинна штукатурка в Києві та Київській області

Наша спеціалізація – це машинна штукатурка, у нас власні, а не орендовані штукатурні машини!

Ідеально гладка поверхня не вимагає подальшої шпаклівки.

Поверхня абсолютно готова під поклейку шпалерами або нанесення декоративної штукатурки, фактурної фарбування.

Завдяки автоматизації праці, зменшення витрат матеріалів, а також відсутність необхідності в подальшій обробці поверхні вартість послуги значно зменшується.

Безперервна подача розчину забезпечує ідеальне і поетапне зчеплення штукатурки з поверхнею. Так досягається найкраща міцність і довговічність.

Застосування суміші КНАУФ-МП 75: призначена для високоякісного штукатурення стін і стель всередині приміщень машинним способом за допомогою штукатурних машин. Розчин наноситься на тверді підстави (цегляна кладка, цементна штукатурка, бетон і т.п.). Штукатурку МП75 можна використовувати для обробки приміщень з нормальною вологістю, а також в кухнях і ванних кімнатах з покриттям, яке забезпечує захист від зволоження.

Плюси машинної штукатурки стін:

Максимально швидке просування роботи. Навіть за допомогою невеликого агрегату вдається обробляти мінімум 1,2 кубометра за годину. Хто знає, той зрозуміє – головне встигати вирівнювати.

Мінімум задіяних в роботі фахівців, що дозволяє істотно знизити витрати.

Вся робоча поверхня рівномірно покривається будівельною сумішшю. В результаті ми маємо гранично можливу якість штукатурки, що багато в чому покращить рівень подальших ремонтних робіт.

Вам більше нічого не доведеться шпаклювати. Поверхня на виході виходить гранично рівною і гладкою.

Властивості гіпсу в досить сухому приміщенні дозволяють контролювати рівень вологості. Надлишки вбираються в штукатурку, а коли повітря в кімнаті пересихає – вода виходить назад. Це забезпечує комфортний для перебування мікроклімат.

Штукатурка поглинає шум: цінна особливість гіпсового покриття стін, особливо для тих у кого галасливі сусіди, або хто сам не хоче нікому заважати.

Вартість матеріалу на 1 м2: 45 – 80 грн.
Вартість робіт на 1 м2: 100 – 200 грн.
(Залежить від об’єму робіт, якості стін і складності виконання робіт).

Тел: +38 066 439 1032

понад

0
задоволених клієнтів
0
млн м2 об’єм робіт
0
років досвіду

більше

0
нагород – лідер галузі!
Зв'яжіться з нами